Профессиональная чистка зубов Air Flow в Киеве. Акция! Старая цена до конца лета!

Ваша посмішка втратила свій блиск? Ви хочете повернути собі гарну, здорову усмішку?

Ось 9 порад щодо догляду за порожниною рота. Поверніть собі посмішку!

1. Подумайте про видалення нальоту

Зверніться до дантиста в нашу стоматологію на Позняках Сіті Дент  для професійного чищення та полірування зубів Air Flow . Прощайте зубні відкладення та зубний камінь, здрастуйте здорові зуби! Ви можете повторювати чистку зубів Air Flow двічі на рік, якщо ваш стоматолог вважає це за необхідне.Професійне чищення зубів Air Flow у Києві. 9 порад, як повернути собі здорову та красиву посмішку

2. Полоскайте рот 2 рази на день

Ви любите чистити зуби після кожного прийому їжі? Замість цього слід використовувати зубну нитку та/або ополіскувач для порожнини рота та для ясен.

3. Спробуйте електричну зубну щітку

Ручна зубна щітка із занадто жорсткою щетиною може дратувати ясна. М’які щетинки не завжди добре справляються зі своїм завданням. Електрична зубна щітка – це оптимальний інструмент для того, щоб мати гарну та здорову усмішку. Обертання щетинок допомагає зменшити наліт.

4. Правильно чистіть зуби

  • Тримати щітку слід під кутом 45 градусів щодо зубів та ясен;
  • Щоб не розносити мікроби по всій ротовій порожнині, процедуру рекомендується розділити на дві частини: спочатку почистити нижній зубний ряд, а потім верхній;
  • Починати слід із передніх зубів, поступово рухаючись до задніх;
  • Нижні зуби чистять знизу догори, а верхні – зверху донизу;
  • Жувальна поверхня зубів обробляється круговими рухами;

4. Чистіть мінімум три хвилини

Скільки часу треба чистити зуби? Дві хвилини є мінімальним. А краще за три! Вам нудно чистити зуби? Увімкніть свою улюблену пісню та робіть це під ритм музики!

5. Змінюйте зубну щітку 4 рази на рік

Щоб не плутатися і не забувати міняти зубну щітку, вчасно виберіть для кожного сезону свій колір зубної щітки.

6. Купуйте хорошу зубну пасту

Для кожного типу зубів є зубна паста. У вас є жовті зуби? Виберіть зубну пасту з відбілюючим ефектом. Це не зробить ваші зуби ідеально білими, як чистка зубів Air Flow, але зробить їх яскравішими, це вже непогано! Якщо ваші зуби чутливі, болять коли ви вживаєте гарячі чи холодні продукти чи напої? Вибирайте зубну пасту для чутливих зубів та проконсультуйтеся з вашим стоматологом у нашій стоматології Сіті Дент у Києві на Позняках, Осокорках.

7. Використовуйте зубну нитку

Використання зубної щітки дозволяє очистити лише три з п’яти поверхонь зуба людини. Дві поверхні, що залишилися, між зубами потребують особливого догляду, так як зубний наліт і шматочки їжі з міжзубних проміжків за допомогою щітки витягти не вдасться.

8. Уникайте таніну

Чай, кава і червоне вино фарбують наші зуби, тому емаль жовтого або сірого відтінку робить наші посмішки не такими сліпучими.

9. Протріть лимонним соком

Лимонний сік має відбілюючу дію на зуби завдяки своїй кислотності. Він також ідеально підходить для усунення неприємного запаху з рота та зміцнення ясен. Знову ж таки, ми не радимо робити це щодня, тому що Ви ризикуєте пошкодити зуби. Використовуйте лимонний сік не раніше ніж за 30 хвилин після чищення зубів (емаль тоді дуже крихка). Як відбілити зуби за допомогою лимонного соку? Нанести щіткою сік на зуби та обережно і змийте його чистою водою.