Дитяча Ортодонтія, Брекети

Лікування неправильного прикусу, брекети, ортодонтичні пластини.

Дитяча ортодонтія у дитячій стоматології Брекети Сіті Дент Київ Позняки Осокорки Урлівська 30

  • Лікування неправильного прикусу;

  • Брекети;

  • Ортодонтичні пластини.

Дитяча ортодонтія

Лікар ортодонт у дитячій стоматології «Сіті Дент»

Кожна друга дитина тією чи іншою мірою потребує корекції, виправлення прикусу.

Професійне виправлення прикусу у дітей необхідно проводити в Дитяча стоматологія у «CityDent» Київ Позняки Урлівська 30 що дозволить не допустити в майбутньому виникнення цілого ряду проблем: пошкодження зубів (що знижує опірність організму дитини в цілому), порушень здатності до жування (що негативно впливає на процес травлення больовим синдромам, а також може призвести до синдрому м’язово-лицьового болю), утворення зубних відкладень та неправильних зубоясенних кишень (що може призводити до запалення ясен і пародонтиту), карієсу (внаслідок підвищеної стираності емалі зубів, неможливості проводити ретельну гігієну порожнини рота).

Виправлення прикусу у дітей

Ортодонтичне лікування засноване на здатності повільного та поступового зміщення одного зуба або групи зубів (молочних, постійних) у заданому напрямку при застосуванні постійного зовнішнього навантаження. Після зняття навантаження адаптовані тканини, що оточують зміщений зуб, вже не дозволяють йому повернутися до попереднього положення.

Встановлення брекетів

Лікування за допомогою дитячих брекетів, як один із видів ортодонтичного лікування дитячих зубів, виправляє та коригує прикус, усуває зубощелепні аномалії. Стоматологія  Сіті Дент Київ пропонує брекети за доступною ціною.

Встановлення пластин

Для виправлення прикусу у дітей, починаючи з чотирирічного віку, ефективно використовуються такі знімні ортодонтичні пристрої, як пластини. Вони ефективно працюють у разі незначних порушень прикусу та сприяють вирівнюванню зубного ряду.