Дитяча пародонтологія | Лікування гінгівіту

Дитяча пародонтологія Лікування гінгівіту

Дитяча пародонтологія Лікування гінгівіту в дитячій стоматології Сіті Дент
Дитяча пародонтологія

  • Гінгівіт у дітей та підлітків;

  • Лікування гінгівіту за індивідуальним планом;

  • Лікування стоматиту.

Дитяча пародонтологія. Дитячий пародонтолог у Києві

В арсеналі дитячої стоматології “Сіті Дент” Київ є безліч засобів та процедур, що дозволяють дитячим лікарям-стоматологам (дитячим пародонтологам) клініки зупинити розвиток гінгівіту, виключити загострення та вилікувати дитину, підлітка, провести профілактику захворювань у дітей. Хороший дитячий стоматолог може визначити наявність або відсутність захворювань у дитини на початкових стадіях.

Особливості захворювань пародонту у дітей та підлітків

Додаткові ризики захворювань виникають у підлітковому та юнацькому віці (віку статевого дозрівання). Порушення продукування гормонів, зміни обмінних процесів у підлітків можуть призвести до хронічного запалення ясен – юнацького (ювенільного) гінгівіту.

Додатковий ризик для появи захворювань ясен, тканин пародонту – тривала депресія, хронічний стрес, почуття самотності, які нерідко спостерігаються у підлітковому віці (передбачається, що це пов’язано із підвищеним рівнем гормону стресу – кортизолу).

Лікування гінгівіту в дитячій стоматології

Стоматологічне запальне захворювання, пов’язане з бактеріальною мікрофлорою ротової порожнини і вражаюче слизову оболонку ясен. При цьому захворюванні діти скаржаться на кровоточивість та набряки ясен, зубний біль. За відсутності лікування у дітей відбувається оголення шийок зубів, що може призвести до випадання зубів. З гінгівітом у дітей жартувати не можна – необхідна профілактика та профілактичні огляди, а також своєчасне звернення до дитячого стоматолога. Стоматологія Citydent завжди рада допомогти Вам та Вашій дитині вилікувати це небезпечне захворювання.