Дитячий ортодонт, Брекети. Що таке ортодонтія і хто такий ортодонт

Хто такий ортодонт? Що таке ортодонтія?

Дитячий ортодонт. Що таке ортодонтія і хто такий ортодонт

Дитячий лікар-стоматолог – фахівець, який займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань зубощелепної системи дитини. Дитяча стоматологія є педіатричним напрямком, тому здоров’ям порожнини рота дитини займається саме цей лікар,
дорослий може не знати всієї специфіки і особливостей організму, що росте і розвивається.

Що робить дитячий ортодонт для здоров’я порожнини рота дітей? Цей лікар займається діагностикою та корекцією аномалій прикусу та неправильного становища зубів у дітей.

Ортодонт – це стоматолог, який спеціалізується на установці брекетів, пластин та зуболікарських процедур, здатних випрямити зуби та виправити інші порушення зубів. У той час як більшість загальних стоматологів пропонують повний спектр стоматологічних послуг, ортодонтами є фахівці, які орієнтуються лише на діагностику, профілактику та лікування зубних порушень та лицьових деформацій (ортодонтії). Ортодонти мають пройти додаткове навчання.

Коли моєму малюку ставити брекети?

Дитячий ортодонт. Що таке ортодонтія і хто такий ортодонт
Коли моєму малюку ставити брекети?

Ортодонти стоматології CityDent рекомендують, щоб усі діти отримали першу ортодонтичну консультацію у віці 7 років. Раннє відвідування дозволяє ортодонту пропонувати вашому малюкові рекомендації щодо варіантів лікування та їх плюсів та мінусів, щоб ви могли ухвалити обґрунтоване рішення.
Хоча у вашої дитини все ще можуть бути змішані зуби (наприклад, як дитячі, так і дорослі зуби), може бути оптимальний час для встановлення брекетів (фігурних дужок). Деякі дитячі зуби ширші, ніж їхні наступні постійні зуби, і отримання ортодонтичного лікування в цьому віці полегшить лікування, зберігши додаткові простори, які займають дитячі зуби, і може уникнути необхідності видалення зубів у майбутньому, щоб створити простір для вирівнювання зубів.

Крім того, коли дитина активно росте, можна використовувати ортодонтичні прилади, такі як розширювачі щелеп, для зміни росту та руху щелепи. Оскільки ситуація кожної дитини різна, найкраще взяти її для ортодонтичної консультації в стоматологічній клініці СшенВуте, що знаходиться на Позняках у м. Київ, щоб дізнатися про відповідне лікування.

Чому люди ставлять брекети?

Ви можете почати ортодонтичне лікування ( брекети або інші допоміжні засоби), якщо у вас є одна або кілька з наступних ознак:

  • Зуби з великими проміжками між ними
  • Зуби, які перекривають одне одного
  • Зуби, які мають нерівну та неправильну форму
  • Зуби, які мають надлишковий перегин дугоподібних арок
  • Скелетні проблеми (верхня та нижня щелепи)
  • Виступаюча верхня або нижня щелепа
  • Відхилення верхньої чи нижньої щелепи
  • Розбиті губи
  • Коротка верхня губа
  • Диспропорціонування профілю особи