ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН КОФЕРДАМ? Застосування кофердаму у Києві

Навіщо потрібен кофердам?

У нашій стоматологічній клініці Сіті Дент на Позняках при лікуванні зубів часто використовують кофердам (нім. Kofferdam, англ. dental dam, rubber dam).
Вже 1867 року техніка кофердама набула широкого поширення. З моменту своєї появи передбачуване його використання стало очевидним у багатьох стоматологічних процедурах. Однак на практиці виявляється, що використання не так широко поширене у стоматологіях Києва, як можна було б очікувати.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН КОФЕРДАМ? Застосування кофердаму у Києві у стоматології Сіті ДентЗастосування кофердаму у стоматологічних клініках Києва

Система кофердам складається з латексної хустки, металевої рамки та затискачів. За допомогою пробійника в хустці роблять отвори відповідно до кількості зубів, що підлягають лікуванню. Латексна хустка натягується на рамку, одягається на зуби і фіксується одним або двома затискачами. Кожен зуб додатково обв’язується флоссом – зубною ниткою, для надійної ізоляції від ротової рідини. (wikipedia)

Використання системи кофердам є високим стандартом естетичної стоматології, що поширена в Європі та США. Ізоляція за допомогою кофердама дозволяє лікареві працювати в умовах близьких до стерильних.
Ймовірно, жоден інший метод чи інструмент, що використовується в стоматології, не є настільки загальноприйнятим, визнаним і таким, що повсюдно ігнорується практикуючими стоматологами.

Ротова порожнина – вологе середовище. Крім того, слина містить багато бактерій. При використанні кофердама зуб, за яким потрібно доглядати, захищений від решти рота. Перевага застосування кофердама для пацієнта полягає в тому, що тримати рот відкритим можна набагато невимушено. Можна регулярно ковтати.Навіщо потрібен коффердам? З чого складається система кофердів?

Переваги використання кофердаму:

  • Дозволяє уникнути можливості виникнення перехресної інфекції.
  • Дозволяє досягти максимальної сухості робочого поля.
  • Захист м’яких тканин (мови, щік, губ).
  •  Контроль за ясенною кровотечею.
  • Захист від випадкового потрапляння інструментів у порожнину рота та дихальні шляхи.
  • Дозволяє уникнути множинних полоскань, сплювань та зміни ватних тампонів.
  • Виключає попадання хімічних реагентів у ротову порожнину, які можуть призвести до опіків слизової.

Записатися на прийом до нашої стоматології та вибрати лікування з використанням системи кофердам Ви можете за телефонами

 ☎ (096) 984-44-33  ☎(044) 227-21-32  ☎ (063) 764-44-33

або заповнивши форму на сайті  Записатися на прийом