Лікування молочних та постійних зубів

Карієс (початковий, середній, глибокий, множинний), пульпіти, періодонтити, некаріозні поразки.

Лікування молочних та постійних зубів Карієс (початковий, середній, глибокий, множинний), пульпіти, періодонтити, некаріозні ураження.

  • Карієс (початковий, середній, глибокий, множинний);

  • пульпіти;

  • періодонтити;

  • некаріозні поразки.

Терапевтичне лікування молочних та постійних зубів у дітей

Лікування молочних та постійних зубів у дітей у стоматологічної клініці Сіті Дент. Наша стоматологія Сіті Дент лікує ураження зубних тканин у дітей та підлітків:

  • карієс (в т.ч. ранній дитячий карієс);
  • запальні захворювання (пульпіт, періодонтит);
  • некаріозні поразки.

Лікування раннього дитячого карієсу (у віці 1-3 роки)

Каріозне ураження молочних зубів, небезпека якого для здоров’я дитини часто недооцінюється. Може мати такі ознаки, як ураження молочних зубів відразу після прорізування, стрімкість розвитку аж до важких форм із запаленнями, множинність ураження. Вважається серйозним і небезпечним розладом здоров’я дітей раннього віку і може мати тяжкі наслідки: сильні болючі відчуття, розвиток абсцесів, гарячкові стани, порушення прийому їжі та травлення, порушення мови. Відсутність лікування призводить згодом до поразки постійних зубів внаслідок порушень процесів їх мінералізації.молочних зубів.

Дитяча стоматологічна клініка «Сіті Дент» проводить лікування раннього дитячого карієсу будь-якої тяжкості та множинності ураження (легкої, середньої, важкої) у маленьких дітей, у тому числі за високоефективними методиками реставрації та відновлення сильнозруйнованих молочних зубів.

Лікування карієсу молочних та постійних зубів у дітей та підлітків

Дитячий стоматолог у клініці «Сіті Дент» проводить лікування карієсу молочних та постійних зубів у дітей та підлітків у всіх формах та на всіх стадіях – у початковій формі (у стадії плями, поверхневий), середній, глибокий карієс, циркулярний, пляшковий карієс.

Лікування пульпіту у дітей

Пульпіт або запалення пульпи – небезпечне ускладнення карієсу зубів, молочних та постійних, що найчастіше виникає внаслідок мікробного інфікування пульпи з каріозної порожнини. Пульпіти у дітей можуть виникати в будь-якому віці, і можуть уражатися як молочні, так і постійні зуби. При лікуванні пульпітів (гострих, хронічних, у т.ч. у стадії загострення) фахівці дитячої стоматології «Сіті Дент» Київ беруть до уваги вік дитини, її загальний стан, ступінь сформованості коренів зубів, можливість загострення з боку періодонту.

Лікування періодонтиту у дітей

Періодонтит – важке та небезпечне ускладнення карієсу, пульпіту або травми зубів, пов’язане найчастіше з бактеріальним інфікуванням та запаленням тканин періодонту, що оточують кореневу систему зубів. Лікування періодонтитів (гострих, хронічних) молочних чи несформованих постійних представляє складне завдання. Основне завдання дитячого стоматолога – розробка ефективної тактики лікування з метою придушення та усунення вогнищ хронічної інфекції та запобігання видаленню зуба.

Лікування некаріозних уражень зубів

Ураження твердих зубних тканин без бактеріальної мікрофлори. Мають надзвичайно різноманітні клінічні ознаки, причини виникнення та характер розвитку. Можуть бути спадковими, вродженими, набутими, можуть торкатися одного зуба або ваги зубні ряди, мати особливості залежно від стадії розвитку зубощелепної системи дитини.

При лікуванні патологій зубів некаріозного характеру (гіпоплазії, гіперплазії, підвищеної стирання, клиноподібні дефекти, ерозії, флюороз та ін.) фахівці дитячої стоматологічної клініки «Сіті Дент» проводять діагностику та враховують тип та стадію захворювання. Вибирають найбільш оптимальний шлях лікування (ремінералізуюча терапія, тимчасове або постійне пломбування, косметична реставрація), що дозволяє запобігти подальшому розвитку некаріозних патологій і, зрештою, забезпечити повноцінне функціонування зубощелепної системи дитини.