Профілактика карієсу та професійна гігієна

Професійний комплекс профілактики карієсу у дітей у дитячій стоматології «CityDent» Київ Позняки Урловська 30

Профілактика карієсу у дітей. Професійна гігієна ротової порожнини

  • Фторування зубів;

  • Видалення нальоту;

  • Видалення зубних відкладень;

  • Ремінералізація;

  • Сріблення;

  • Герметизація фісур.

Профілактика карієсу у дітей. Професійна гігієна ротової порожнини

Профілактика карієсу у дітей об’єднує весь комплекс процедур, що запобігає захворюванням слизових оболонок порожнини рота і зубних тканин Вашої дитини. До них відносять заходи, які можна провести в домашніх умовах (чистка зубів, оптимальний раціон харчування тощо) та заходи, що проводяться в умовах дитячої стоматології (професійна гігієна).

Професійний комплекс у дитячій стоматології «Сіті Дент»

У стоматології «Сіті Дент» Київ розроблено спеціальний комплекс заходів та процедур для профілактики карієсу у дітей та інших стоматологічних захворювань.

Програма професійної профілактики карієсу зубів у дітей, рекомендована дитячою стоматологічною клінікою «Сіті Дент»

ВікПроцедури та пояснення
6 — 9 місяцівПрорізування перших молочних зубів та перше відвідування дитячого стоматолога
2,5 — 6 роківУ середньому до 2,5 років закінчується прорізування молочних зубів, здоров’я яких надзвичайно важливе для правильного прорізування та розвитку постійних. Відвідування дитячого стоматолога не рідше 1 разу на півроку (до 4 років, саме до цього періоду закінчується повна мінералізація емалі всіх молочних зубів, інтервали відвідування лікаря стоматолога становить 3-4 місяці). Лікар може призначити такі процедури: 1. герметизація фісур молочних (в середньому з 3-х років) та постійних зубів 2. глибоке фторування (2-4 рази на рік)
6 — 15 роківЛокальне та глибоке фторування зубних тканин (2 рази на рік. а при високих ризиках розвитку карієсу – 4 рази на рік). Герметизація фісур молярів та премолярів з періодичним котролем у стоматологічній клініці. Повний гігієнічний комплекс (включаючи процедуру Air-flow) 1 раз на півроку