Реставрація, відновлення молочних зубів

Реставрація, відновлення зруйнованих молочних зубів Повна реставрація зубів у дитячій стоматології Сіті Дент

Дитяча стоматологія Київ Реставрація, відновлення зруйнованих молочних зубів з анатомічною та естетичною реконструкцією коронки зуба. Повна реставрація за унікальними авторськими методиками.
Реставрація, відновлення молочних зубів

  • Реставрація зубів;

  • Відновлення зруйнованих молочних зубів з анатомічною та естетичною реконструкцією коронки зуба;

  • Повна реставрація за унікальними авторськими методиками.

Реставрація, відновлення та лікування зруйнованих молочних зубів у дітей. Як відновити передні молочні зуби?

Що можна зробити, коли молочний зуб у дитини зруйнований практично? Дитячі стоматологи клініки “Сіті Дент” використовують 2 найбільш надійні варіанти лікування сильно зруйнованих молочних зубів – залежно від стану твердих (що залишилися) і м’яких тканин.

  1. Ендодонтичне лікування (пломбування каналів) молочного зуба та постановка пломби на рівні ясен (так званий “пеньок”). Це функціональний, не естетичний метод, але дозволяє максимально довго зберегти молочний зуб до його заміни постійним.
  2. Реставрація молочного зуба з анатомічною та естетичною реконструкцією коронки зуба (кращий).

Чому необхідна реставрація та відновлення молочних зубів

Відновлення молочних зубів у дітей необхідне з низки причин. Реставрація молочного зуба зберігає його до заміни на постійний зуб. Відновлення зруйнованих молочних зубів забезпечує дитині нормальне пережовування їжі, формування правильної дикції. При реставрації молочних зубів у дитячій стоматології відновлюється правильне навантаження на всі зуби, немає деформації прикусу, що дуже важливо при прорізуванні постійних зубів. Естетична реставрація передніх (фронтальних) молочних зубів носить не тільки лікувальний, але і психологічний характер.