Скільки коштує лікування карієсу в стоматології CityDent: ціни 2023

Лікування карієсу. Лікування зубів у Києві на Позняках, Осокорках у стоматології CityDentСкільки коштує лікування карієсу у Києві на Позняках та Осокорках?

Лікування карієсу в Citydent (Київ). Що впливає на ціну лікування

Ціна лікування карієсу залежить від 2-х чинників.

  1. Від глибини ураження карієсом твердих тканин зуба (згідно з цим критерієм карієс ділять на поверхневий, середній і глибокий).
  2. Від ступеня руйнування твердих тканин коронки зуба. Адже чим більше зруйнований зуб, тим більше потрібно часу лікаря на його відновлення (особливо, якщо необхідно відновити контактні пункти із сусідніми зубами, горби і фісури на жувальній поверхні), а також збільшується витрата пломбувального матеріалу.

Вартість лікування поверхневого карієсу

Під поверхневим карієсом слід розуміти руйнування лише обмеженої ділянки коронки зуба на товщину емалі зуба. За цією ж ціною можна розраховувати і відновлення невеликих сколів ріжучого краю передніх зубів.

Скільки коштує вилікувати поверхневий карієс: Вартість лікування від 550 грн. без накладення кофердаму.

Вартість лікування середнього карієсу

Пломба Лательюкс відноситься до групи мікрогібридних композитів. Використовується в терапевтичній стоматології для пломбування каріозних порожнин

Під середнім карієсом розуміють обмежене руйнування зуба на всю глибину емалевого шару та частини дентину. Лікування цієї форми карієсу обійдеться

Вартість лікування глибокого карієсу

При глибокому карієсі руйнація зуба досягає такого ступеня, що між дном каріозної порожнини і пульпою зуба (судинно-нервовим пучком) залишається лише дуже тонка смужка неураженого карієсом дентину.
За такої глибини каріозного ураження (після повного видалення уражених карієсом тканин) на дно сформованої порожнини зуба встановлюється лікувальна прокладка, що дозволяє запобігти розвитку запалення нерва в зубі, тобто. пульпіту. На лікувальну прокладку ставиться ізолююча прокладка, яка в свою чергу закривається постійною світлополімерною пломбою.

Лікування може проводитися в 1 або 2 відвідування – в залежності від товщини здорового дентину, що залишився. Лікування цієї форми карієсу обійдеться

  • 700 грн. за пломбу Лателюкс
  • 800 грн. за пломбу Riva Fuji IX
  • 950 грн. за пломбу Харизма
  • 1250 грн. за пломбу Tetric N-Ceram
  • 1350 грн. за пломбу Естелайт
  • 1400 грн. за пломбу Эстелайт Posterior
Прейскурант послуги стоматології постійно змінюється.
Конкретну ціну можна переглянути в розділі  ЦІНИ  на сайті
або дізнатися по телефону
 ☎ (096) 984-44-33  ☎(044) 227-21-32  ☎ (063) 764-44-33