Як вибрати гарного стоматолога і не помилитися з вибором, адже від дантиста залежить здоров’я наших зубів, ясен?

Як вибрати гарного стоматолога і не помилитися з вибором? Насамперед не варто обирати клініку за територіальним принципом. Не завжди найближча клініка зможе надати Вам якісну послугу та ще й за розумну ціну. Та й на ціну послуг орієнтуватися не варто (ціна не може бути дуже низькою, але й висока ціна не гарантує якість).

Хорошого стоматолога можна знайти і в елітній стоматологічній клініці, і в невеликому приватному кабінеті. Хороший спосіб вибрати стоматолога – подивитися на обладнання в його клініці. Сучасне обладнання дає пацієнтам більший комфорт.

Як вибрати гарного стоматолога? Сучасний стоматологічний кабінет клініки Сіті Дент Київ

  • Пацієнт напівлежить у кріслі – саме так лікує зуби весь цивілізований світ.
  • Кожна стоматологічна установка забезпечена спеціальними пристроями – портативним слиновідсмоктувачем та пилососом. Вони дозволяють лікарю швидко, не відволікаючись, видаляти з порожнини рота слину, шматочки зубів та пломбувальних матеріалів.

Також необхідно звернути увагу на захист і дантиста та Вас, як пацієнта, від інфекцій (ВІЛ, гепатит та ін.)

Необхідно поцікавитися його кваліфікацією – вона визначається другою, першою чи вищою категорією. Але й не менш важливим є досвід роботи. При цьому дуже великий досвід не завжди кращий. Можливо, такий стоматолог не завжди використовує сучасні технології, матеріали. Хороший лікар періодично проходить удосконалення своїх знань.

Вектор-терапія: для лікування пародонтиВыбрав клинику и стоматолога, поинтересуйтесь, какие передовые технологии  применяются для лечения, какие цены на популярные услуги. Скажем, проводится ли чистка зубних відкладень Air flow, и лікується пародонта апаратом “Вектор”(Вектор-терапія), чи використовує ваш лікар-стоматолог коффердам.

У сучасному світі важливо уточнити і час роботи і які можливості будуть у вас, якщо Ви станете пацієнтом клініки, щоб зв’язатися з лікарем, записатися на прийом і звернути увагу на відгуки. Ну і звичайно не треба забувати, що якщо театр починається з вішалки, то стоматологічна клініка починається із приймальні. Приймальна має бути чистою, адміністратор ввічливий і коректний.

Ну і якщо Ви вибрали стоматолога в нашій клініці на Позняках та Осокорках Сіті Дент, то найголовніше довіряти і суворо дотримуватися всіх рекомендацій та вказівок лікаря. Портфоліо стоматологічних робіт наших лікарів на сайті. Тільки спільна робота пацієнта та дантиста дозволить отримати відмінний результат!